Регистрация || Altezza Auto Регистрация || Altezza Auto
Ћтзывы
Ћтзывы
VIN запит
Ваше ім`я
Зворотній e-mail
Контактний телефон
VIN номер (см. техпаспорт)
Повідомлення
Щоб підібрати запчастини правильно, нерідко потрібні фірмові каталоги, певні знання і витрачений час. Знаючи про цю особливість, ми подбали, щоб Ви могли без зусиль і ризику підібрати і придбати необхідні Вам запчастини.

Як працює Vin-запит?
Заповніть форму. Візьміть до уваги, що від точності заповнення Вами запиту залежить якість і правильність підбору запчастин. Після відправки форми ми знайдемо запчастини які Вас цікавлять і повідомимо про ціни, наявності, і терміни дотсавки запчастин.

Де шукати Vin-номер і що це таке?
Vin-номер - це номер шасі (кузова, рами) автомобіля. Він містить точну інформацію про комплектацію автомобіля. Складається Vin-код з 17 символів. Знайти його можна на Свідоцтві про реєстрацію (Тех-паспорті).

АвторизацияРегистрация
Забыли пароль?
Курс валют
1 USD = 28.55 грн.
1 EUR = 35.55 грн.
Новини

17/01/2022

Шановні клієнти, раді вам повідомити, що в нас змінилась адреса. Нова адреса проспект СОБОРНИЙ 11, оф. 2 (р-он Автовокзалу), Заїзд з вул. Сергія Серікова!02/09/2021

3, 4 та 5 вересня магазин за адресою вул. Яценко 16-б працювати не буде, свої замовлення ви як і раніше можете залишати на сайті. В штатному режимі починаємо працювати з понеділка 6 вересня.27/05/2021

Шановні клієнти! Магазин за адресою м.Запоріжжя вул. Яценка 16-б не буде працювати з 28 по 30 травня. Свої замовлення можете залишати на сайті. Самовивіз та відправки будуть доступні з понеділка 31 травня. Дякуємо за розуміння!26/04/2021

С 1 по 3 мая Выходные дни. Заказы Будут приниматься только через сайт!


Форма для регистрации нового клиента

Пользователь

Логин:

Пароль:

Повторите пароль:

Электронная почта:

Фамилия Имя:

Контактный телефон:

Адрес доставки:

Информация об автомобиле (не обязательно)
Заполните форму основной информацией о вашем автомобиле, чтобы вам не приходилось каждый раз сообщать ее нам при поиске той или иной запчасти. Это очень просто и удобно. Теперь вам не придется иметь при себе Свидетельство о регистрации ТС, чтобы сообщить нам VIN код или какие-либо другие данные, необходимые для подбора деталей.
Мы в свою очередь гарантируем конфиденциальность внесенных данных, а также использование ваших персональных данных исключительно при подборе запчастей по вашей просьбе.

Марка:

Модель:

Год выпуска:

Объем двигателя:

Тип топлива:

VIN код:

Дополнительная информация: