Масла и техжидкости || Altezza Auto. Моторные, трансмиссионные масла и техжидкости
Отзывы
VIN запит
Ваше ім`я
Зворотній e-mail
Контактний телефон
VIN номер (см. техпаспорт)
Повідомлення
Щоб підібрати запчастини правильно, нерідко потрібні фірмові каталоги, певні знання і витрачений час. Знаючи про цю особливість, ми подбали, щоб Ви могли без зусиль і ризику підібрати і придбати необхідні Вам запчастини.

Як працює Vin-запит?
Заповніть форму. Візьміть до уваги, що від точності заповнення Вами запиту залежить якість і правильність підбору запчастин. Після відправки форми ми знайдемо запчастини які Вас цікавлять і повідомимо про ціни, наявності, і терміни дотсавки запчастин.

Де шукати Vin-номер і що це таке?
Vin-номер - це номер шасі (кузова, рами) автомобіля. Він містить точну інформацію про комплектацію автомобіля. Складається Vin-код з 17 символів. Знайти його можна на Свідоцтві про реєстрацію (Тех-паспорті).

АвторизацияРегистрация
Забыли пароль?
Курс валют
1 USD = 41.00000 грн.
1 EUR = 44.30000 грн.
Новини

27/08/2023

18 та 19 серпня магазин за адресою Бульвар Шевченка 51 працювати не буде. Свої замовлення можете залишати на сайті.18/08/2023

18 та 19 серпня магазин за адресою Бульвар Шевченка 51 працювати не буде. Свої замовлення можете залишати на сайті.28/05/2023

В нас нова адреса! Будемо раді бачити вас на бульварі Шевченка 5116/11/2022

 

Ми відновили роботу у повному обсязі. Замовлення можете залишати на сайті, у вайбер або дзвонити за телефонами 0665505502 або 0977573577. Самовивозом товар можна забрати вул. Перемоги 22, а також замовити відправку Новою Поштою.


Масла і технічні рідини вашого автомобіля

Експлуатація автомобіля передбачає і догляд за ним. Своєчасне проходження планового ТО , заміна зношених деталей і вузлів, перевірка рівнів технічних рідин, все це є гарантією того, що ваш автомобіль прослужить вам довгий час і не підведе в самий відповідальний момент.

Моторное масло

Заміна масла в двигуні є одним з найважливіших умов добросовісної роботи вашого автомобіля. Як правило, кожен власник вибирає сам яке масло заливати і коли. Однак думка фахівців при цьому потрібно також враховувати. Кожен автовиробник рекомендує міняти масло в двигуні в залежності від пробігу автомобіля, так деякі рекомендують робити це кожні 10000 км, хтось 15000 км, а де хто і 20000 км. Важливо при цьому враховувати, що тільки якісне моторне масло забезпечить вам комфортне пересування. У технічній документації до автомобіля виробник також вказує і тип масла, а також його в`язкість та інші характеристики, які оптимально підходять для типу мотора вашого автомобіля. Ми в свою чергу готові надати не тільки оригінальні моторні масла для автомобілів HONDA, HYUNDAI, LEXUS, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, але і масла інших провідних світових виробників. Заміна моторного масла супроводжується і заміною масляного фільтра, який можна знайти на нашому сайті в розділі Запчастини для ТО .

Трансмісійне масло

В процесі експлуатації автомобіля виникає питання заміни та трансмісійного масла . Це стосується як заміни масла в механічних коробках передач, так і в автоматичних коробках передач всіх типів (за винятком що не обслуговуються). Своєчасна заміна трансмісійного масла є запорукою плавного перемикання передач і комфортного пересування. Як у випадку і з моторними маслами, трансмісійні масла також мають свої відмінності, тому слід заливати тільки ті масла які рекомендує виробник. У нашому інтернет-магазині ви знайдете саме те масло яке необхідно вам (TOYOTA, LEXUS, MITSUBISHI, SUBARU, HONDA, MAZDA, HYUNDAI, NISSAN, SUZUKI). Крім оригінального трансмісійного масла можна заливати масла та інших перевірених виробників трансмісійних масел. Разом із заміною трансмісійного масла необхідно замінити і фільтр АКПП (для автомобілів з автоматичною КПП).

Рідина для омивання, охолоджуюча рідина, гальмівна рідина і рідина гідропідсилювача

Контроль за іншими технічними рідинами вашого автомобіля позбавить вас від неприємних сюрпризів. Регулярно перевіряйте рівні рідин для омивання, охолоджуючої рідини, гальмівної рідини і рідини гідропідсилювача . Це убезпечить вас і ваш автомобіль від виходу з ладу окремих вузлів або навіть цілих систем.