Привет, зима! || Altezza Auto Привет, зима! || Altezza Auto
Ћтзывы
Ћтзывы
VIN запит
Ваше ім`я
Зворотній e-mail
Контактний телефон
VIN номер (см. техпаспорт)
Повідомлення
Щоб підібрати запчастини правильно, нерідко потрібні фірмові каталоги, певні знання і витрачений час. Знаючи про цю особливість, ми подбали, щоб Ви могли без зусиль і ризику підібрати і придбати необхідні Вам запчастини.

Як працює Vin-запит?
Заповніть форму. Візьміть до уваги, що від точності заповнення Вами запиту залежить якість і правильність підбору запчастин. Після відправки форми ми знайдемо запчастини які Вас цікавлять і повідомимо про ціни, наявності, і терміни дотсавки запчастин.

Де шукати Vin-номер і що це таке?
Vin-номер - це номер шасі (кузова, рами) автомобіля. Він містить точну інформацію про комплектацію автомобіля. Складається Vin-код з 17 символів. Знайти його можна на Свідоцтві про реєстрацію (Тех-паспорті).

АвторизацияРегистрация
Забыли пароль?
Курс валют
1 USD = 44 грн.
1 EUR = 40.90000 грн.
Новини

15/04/2022

Шановні клієнти, ми в цей непростий час відновлюємо робору. З понеділка по п'ятницю з 9 до 13-30 відкритий магазин на пр. Соборний 11. Вже є самовивіз. Решта часу приймаємо ваші замовлення через сайт, ваййбер, по телефону.11/03/2022

Шановні клієнти, Інтернет-магазин працює в обмеженному режимі і функціоналі, продовжуємо відвантажувати товар ВИКЛЮЧНО Новою поштою і ВИКЛЮЧНО за умови ПОВНОЇ ПЕРЕДПЛАТИ. Самовивіз тимчасово не доступний!17/01/2022

Шановні клієнти, раді вам повідомити, що в нас змінилась адреса. Нова адреса проспект СОБОРНИЙ 11, оф. 2 (р-он Автовокзалу), Заїзд з вул. Сергія Серікова!02/09/2021

3, 4 та 5 вересня магазин за адресою вул. Яценко 16-б працювати не буде, свої замовлення ви як і раніше можете залишати на сайті. В штатному режимі починаємо працювати з понеділка 6 вересня.


Привет, зима!

Привет, зима!

Привет, Зима!

А вы готовы к холодам,заносам и гололеду? Таким вопросом хочется начать эту статью. Все мы знаем, что каждый год зима приходит опять и, как всегда, внезапно.

Мы хотим подготовить вас к этому если не практически, то хотя бы теоретически. Итак, начнем.

Проверяем уровень охлаждающей жидкости, это не даст во время пробуксовки автомобиля в сугробах перегреться двигателю, а там и вам не замерзнуть, если это все таки произойдет.

Проверяем щетки стеклоочистителей, они, как правило, имеют срок эксплуатации не более года, но это уже смотря как часто вы выезжаете в зимний сезон со стоянок или гаражей. Во время мокрого снега и следующего за ним обледенения, щетки часто примерзают к стеклу, таким образом не очищая его в нужный момент.

Проверяем работу печки в машине (правда ведь некомфортно стоять в пробке в неотапливаемом салоне+еще запотевание стекол), исправность аккумулятора (затянуть покрече крепления на клеммах, а если необходимо, то и предварительно их почистить), проверить качество работы высоковольтных проводов и свечей зажигания.

И на последок совет: заправляйте машину до полного - это как минимум спасет вас от перемерзания, т. к во время морозов в баке образуется конденсат, который естественно замерзает при минусовой температуре, и не дает доступа топливу. А максимум - ремонт двигателя, а это уже другая история и другие расценки.

И еще - соблюдайте дистанцию и поменяйте на колесах резину на зимнюю.

Вышеперечисленные и многие другие запчасти вы найдете у нас в магазине - Altezza Auto.

Хорошего настроения и удачи на дорогах!