Что такое VIN запрос || Altezza Auto Что такое VIN запрос || Altezza Auto
Ћтзывы
Ћтзывы
VIN запит
Ваше ім`я
Зворотній e-mail
Контактний телефон
VIN номер (см. техпаспорт)
Повідомлення
Щоб підібрати запчастини правильно, нерідко потрібні фірмові каталоги, певні знання і витрачений час. Знаючи про цю особливість, ми подбали, щоб Ви могли без зусиль і ризику підібрати і придбати необхідні Вам запчастини.

Як працює Vin-запит?
Заповніть форму. Візьміть до уваги, що від точності заповнення Вами запиту залежить якість і правильність підбору запчастин. Після відправки форми ми знайдемо запчастини які Вас цікавлять і повідомимо про ціни, наявності, і терміни дотсавки запчастин.

Де шукати Vin-номер і що це таке?
Vin-номер - це номер шасі (кузова, рами) автомобіля. Він містить точну інформацію про комплектацію автомобіля. Складається Vin-код з 17 символів. Знайти його можна на Свідоцтві про реєстрацію (Тех-паспорті).

АвторизацияРегистрация
Забыли пароль?
Курс валют
1 USD = 39.10000 грн.
1 EUR = 40.00000 грн.
Новини

15/04/2022

Шановні клієнти, ми в цей непростий час відновлюємо робору. З понеділка по п'ятницю з 9 до 13-30 відкритий магазин на пр. Соборний 11. Вже є самовивіз. Решта часу приймаємо ваші замовлення через сайт, ваййбер, по телефону.11/03/2022

Шановні клієнти, Інтернет-магазин працює в обмеженному режимі і функціоналі, продовжуємо відвантажувати товар ВИКЛЮЧНО Новою поштою і ВИКЛЮЧНО за умови ПОВНОЇ ПЕРЕДПЛАТИ. Самовивіз тимчасово не доступний!17/01/2022

Шановні клієнти, раді вам повідомити, що в нас змінилась адреса. Нова адреса проспект СОБОРНИЙ 11, оф. 2 (р-он Автовокзалу), Заїзд з вул. Сергія Серікова!02/09/2021

3, 4 та 5 вересня магазин за адресою вул. Яценко 16-б працювати не буде, свої замовлення ви як і раніше можете залишати на сайті. В штатному режимі починаємо працювати з понеділка 6 вересня.


Что такое VIN запрос

Что такое VIN запрос

Чтобы подобрать запчасти правильно, не редко требуются фирменные каталоги, определенные знания и потраченное время. Зная о данной особенности, мы позаботились, чтобы Вы могли без труда и риска подобрать и приобрести интересующие Вас запчасти.

Что такое VIN запрос?

На сегодняшний день VIN запрос это самый надежный способ правильно подобрасть автозапчасти для вашего автомобиля. Ведь гораздо проще один раз передать менеджеру VIN код, чем потом в случае не правильного подбора отправлять неправильно подобранную запчасть. Особенно это будет обидно если машина уже разобрана и висит где-нибудь на подъемнике.

Как работает Vin-запрос?

Заполните форму. Примите во внимание, что от точности заполнения Вами запроса зависит качество и правильность подобра запчастей. После отправки формы мы найдем интересующие Вас запчасти и оповестим Вас о ценах, наличии, и сроках поставки запчастей. Предложим варианты поставки той или иной запчасти как в наличии в Украине, так и под заказ от наших зарубежных партнеров.

Где искать Vin-номер и что это такое?

Vin-номер - это номер шасси (кузова, рамы) автомобиля. Он содержит точную информацию о комплектации автомобиля. Состоит Vin-код из 17 символов. Найти его можно на Свидетельстве о регистрации (Тех-паспорте). Часто его можно встретить на торпедо с водительской стороны, как правило лобовое стекло в таких случаях оборудовано специальным смотровым окошком. В некоторых случаях номер кузова (шасси) может быть нанесен на шильдик, который в свою очередь находится в подкапотном пространстве вашего автомобиля, или на кузовной стойке.